הסיפורים הכי חמים באינטרנט Slides-0
אנו מציגים בכל רגע את דירוג הכתבות הכי מטוקבקות באינטרנט - הכתבות שמקבלות הכי הרבה טוקבקים בזמן הקצר ביותר.

מי הכי מטוקבק היום? מהם הנושאים הבוערים ברגע זה ממש? אנו מציגים לכם בכל רגע את מצעד הכתבות הכי חמות באינטרנט. כתבות שמקבלות טוקבקים מגיעות לאתר, מדורגות על פי כמות טוקבקים וזמן - וממוינות לפי נושאים ואנשים מפורסמים.

אין עורכים בטוקבק! רק אתם קובעים, באמצעות תגובותיכם ברחבי הרשת, אילו כתבות ידורגו גבוה באתר. ספירת הטוקבקים מתבצעת באופן אובייקטיבי לחלוטין. המשיכו לטקבק!
תמיד מעניין פה Slides-1
בכל פעם שקצת משעמם לכם - אתם חייבים לקפוץ לביקור! אצלנו תמיד מעניין כי אנחנו תמיד מעודכנים ותמיד "עם יד על הדופק".

בואו נודה שיש רגעים בהם כל הידיעות באתרים השונים נראות דומות ואנחנו רוצים למצוא כבר כתבה מעניינת באמת. ידיעה שקורעת מצחוק, קצת רכילות, איזה וידאו משוגע... בדיוק ברגעים הללו אתר טוקבק הוא "המרענן הרשמי" שלכם! הוסיפו עכשיו את אתר טוקבק למועדפים שלכם – מבטיחים לא לאכזב אתכם, אצלנו ת-מ-י-ד מעניין.
לקבל עדכונים על מה שמעניין אותך Slides-2
קבלו כל יום עדכון חינם למייל עם הכתבות הכי חמות באינטרנט. במירוץ היומיומי קשה לנו לעמוד בקצב המטורף של האינפורמציה ופשוט אין זמן לעקוב אחר כל הנושאים שמעניינים אותנו. אנו שולחים לכם עדכונים קולעים ומעניינים במיוחד.

לאחר הרשמה קצרה, תוכלו לבחור בעצמכם בדיוק על מה לקבל עדכונים. בין השאר ניתן לבחור את תדירות העדכונים שתקבלו, עדכונים בתחום מסוים או אודות סלבס שמעניינים אתכם.

כך תוכלו לשבת בערב בשקט מול המחשב, לרפרף ולקרוא על כל הדרמות שקרו בזמן שישבתם בפגישה עם המנכ"ל...
להגיע למקום הנכון בזמן הנכון Slides-3
סרגל הגלישה שלנו מאפשר לגלוש בחופשיות בין הכתבות הכי מטוקבקות באינטרנט! בכל פעם שתסיימו לעיין באחת הכתבות, תוכלו ללחוץ "לכתבה הבאה" מצד ימין למעלה – וכך תגיעו אל הכתבה הבאה הכי מטוקבקת ברשת. בצורה כזו נסלל עבורכם נתיב גלישה צבעוני ומעניין בין הכתבות הכי חמות ברשת.

ברגע שתקישו על אחת הכתבות באתר, הסרגל יופיע באופן אוטומאטי בחלקו העליון של הדפדפן. במהלך הגלישה הסרגל ימליץ לכם על כתבות נוספות שקשורות לנושא או על מפורסמים שקשורים לכתבה. בקיצור, גלישה מרתקת ללא רגע דל.
מנוע חיפוש לכתבות Slides-4
בתיבת החיפוש בחלקו העליון של האתר ניתן לחפש כתבות בכל תחום. מתי בפעם האחרונה חיפשתם כתבה בגוגל ולא הצלחתם למצוא אותה בין כל התוצאות? בלוגים, תמונות, תקצירים ושאר ירקות...

מנוע החיפוש שלנו מוצא אך ורק כתבות ולכן הוא הרבה יותר נוח. ניתן לחפש לפי מילות מפתח ולפי תאריכים. לצד כל כתבה שתמצאו יופיע מספר הטוקבקים שהיא קיבלה ותאריך פרסומה.
גלישה מהנה!
צוות אתר טוקבק.