< הקודם
הבא >

משקפי שמש

צוות טוקבק
מאת: צוות טוקבק, פורסם: 08.03.11, 20:27


משקפי שמש לכל הופעה


תרומתם של משקפי שמש מעוצבות להופעה היא ברורה, משקפי השמש משלימות את ההופעה וגורמות לאדם שמרכיב אותן להראות טוב בהרבה, אולם לא כל משקפי שמש מתאימות לכל הופעה, כאשר משקף שמש לא מתאים לשאר פרטי הלבוש שמרכיבים את ההופעה עלול לגרום ליותר נזק מתועלת.

איזה משקף עליכם לבחור בהתאם לסגנון הלבוש שלכם?

משקפי שמש עם מראה מחויט

אם הלכתם על המראה המחוייט הרי שאסור לכם לעשות שום טעות. קוד הלבוש המעט שמרני הוא בעל חוקים ברורים וכל סטיה מהם, ולו הקטנה ביותר, עשוייה לגרום לכם להראות באור מגוחך למדיי. אם בחרתם לצאת מהבית עם מכנס מחוייט, חולצה מכופתרת וג'קט תואם (אם או בלי עניבה) עליכם להקפיד שכל האביזרים שלכם ישדרו את אותה התדמית.


נעלי עור מצוחצחות, תיק כהה מעור או מז'מס, ללא דוגמאות או איורים, חגורה בעלת אבזם דק וכסוף ומשקפי שמש מתאימות ישלמו את ההופעה שבחרתם באופן הטוב ביותר, אבל שאלת מליון הדולר היא אילו משקפי שמש מתאימות להופעה גנדרנית שכזו? ובכן התשובה היא פשוטה – לכו על הדגמים הסולידים ביותר של משקפי השמש. ידיות מפלסטיק שחור או ממתכת דקה ושטוחה בגוון כסוף, עדשות כהות בעיצוב שמרני ומותג יוקרתי וסולידי ישלימו את ההופעה על הצד הטוב ביותר.


מראה "קז'ואל" יום יומי

ההופעה היום יומית האופטימאלית מורכבת ממכנסי ג'ינס איכותיים מתוצרת דיזל או מבית אופנה ידוע אחר, חולצה צבעונית שמחמיאה לגוף וג'קט או קרטיגן בעיצוב צעיר. בגזרת הנעלים תוכלו לבחור כמעט בכל נעל, למעט נעלי עור שחורות ונמוכות שיתאימו יותר למראה המחוייט.

סניקרס, נעלי בד, נעלי עור בעיצוב מיוחד, הכל הולך ובלבד שהצבעים מתאימים. ומה לגבי משקפי השמש? משקפי שמש בעיצוב טייסים עשויים להתאים להופעה אולם מכיוון שמדובר במראה יום יומי מותאם אישית כמעט כל דגם משקפי שמש שתבחרו יכול להתאים. רק שימו לב לא להגזים ולבחור במשקפי שמש צבעונים או ספורטיבים שיגרמו לכם להראות כאילו ברחתם מהקרקס הקרוב לביתכם.

הופעה ספורטיבית או בגדי גלישה

אם אתם גולשים, רוכבים על אופנים או עוסקים בפעילות ספורטיבית אחרת, אז ורק אז, מותר לכם להרכיב משקפי שמש ספורטיביות מפלסטיק קל וצבעוני. רק זכרו להחליף את המשקפים מייד ברגע שתחליפו את הבגדים.