< הקודם
הבא >

אטרקציות לאירועים

צוות טוקבק
מאת: צוות טוקבק, פורסם: 08.11.11, 12:48


אטרקציות לאירועים נחשבות היום לחלק אינטגראלי מכל אירוע, בין אם זו בר מצווה עם כמה מאות מוזמנים ובין אם זו מסיבת רווקות בחיק החברות הקרובות. אטרקציות מוסיפות לכל אירוע המון כיף ושמחה, משאירות רושם חזק על האורחים והופכות כל חגיגה לאירוע בלתי נשכח. הרי מי לא היה רוצה שהאירוע שלו יהיה המדובר של השנה, במיוחד עם זו חתונה שלרוב נערכת פעם אחת בחיים והזוג המאושר חולם על הטופ של הטופ.

פעם היה מספיק להביא להקה עם כמה רקדניות וזמר. אולם היום, כשרף הציפיות של האורחים עלה לרמה בינלאומית, אנו חייבים להיות יצירתיים ולגייס לעזרה את כל הכשרון ההפקתי שיש ברשותנו. טוב, בעידן האינטרנט זה לא כזו משימה קשה, מספיק לכתוב בגוגל אטרקציות לאירועים ובפניכם תיפרס רשימה מכובדת למדי של אטרקציות שונות ומשונות המתאימות לשלל אירועים.


 
אטרקציות לאירועים


אטרקציות לאירועים – תא צילום
 


ברשימת האטרקציות המבוקשות והפופולאריות היום ניתן למצוא את האטרקציה של תאי צילום. היא החליפה, עדיין לא לגמרי, את האטרקציה המוכרת היטב לכל מי שפעם היה מוזמן לאירוע  - מגנטים. מדובר בתא קטן שבתוכו ניתן להצטלם בפוזות שונות – לבד עם חברים או משפחה. הוא רווי באביזרים שונים: כובעים, צעיפים, שרשראות, משקפיים וגם בשלל אפקטים ממוחשבים מתוחכמים (כמו בפוטושופ). בדרך כלל תא זה ניצב במרכז האירוע ומאפשר קבלת תמונות מיידית. רק 20 שניות ויש לכם תמונה מיוחדת מהאירוע.


אטרקציות לאירועים – משחקים


מסבר שהמשחקים, במיוחד בעידן הטכנולוגיה הדיגיטאלית אהובים  גם על "ילדים גדולים" בגילאי 30+, וזו הסיבה כי משחקים: משחקים וירטואליים, משחקי שולחן ואפילו משחקי פוקר ורולטה, נחשבים למאוד פופולאריים גם בחתונות וגם באירוע בר או בת מצווה. קיימם מבחר רב של משחקים: טניס שולחן, הוקי אוויר, פינג פונג, שולחנות סנוקר, שולחנות פוקר, כדורגל, מכוניות מתנגשות, סוני פלייסטיישן ועוד.


אטרקציות לאירועים – הכניסה  


אטרקציה נוספת, שבלעדיה אין אירוע, זוהי הכניסה המיוחדת של בעלי השמחה. היא מתאימה לכל אירוע, שכן מעניקה לו אפקט מיוחד של שואו מפואר. כאן השמיים הם הגבול וכל זוג, ילד או ילדה ממציאים לעצמם (כמובן בשיתוף עם גורמים מבוגרים המבינים בתחום) את הכניסה האישית שלהם. הנה כמה דוגמאות: כניסה על פסנתר כנף לבן, כניסה בתור צדף שנפתח וממנו יוצא בר השמחה, כניסה עם שומרי ראש, כניסה על עגלת תופים, יריד מתקרת האולם על חבלים, כמו הארי פוטר למשל הרוכב על מטאטא קסמים ועוד. אין ספק, אטרקציות לאירועים הופכות כל אירוע לחגיגה אמיתית.