הלוואות בצ'קים

•    הבנק לא מאפשר לך לקחת הלוואה?
•    זקוק לסכום כסף במיידי?
•    מחפש הלוואה בתנאי החזר מעולים?

אם המינוס בחשבון גדל קצת יותר מדי ואינך מעוניין לקחת הלוואה מהבנק בדרך המקובלת, יש פתרון שיכול להוציא אותך מהמצב. תוכל לקבל הלוואות בצ'קים בתנאים מיוחדים וללא קשר למצבך בבנק. הלוואות סופר אטרקטיביות. כסף מזומן, בהליך מזורז וללא בירוקרטיה.

הלוואה בצ'קים – למי זה טוב?

הלוואה בצ'קים משמשת לכל מטרה. בין אם אתה בעל עסק ובין אם אדם פרטי, תוכל לקבל הלוואה ולהשתמש בה לצורך האישי שלך. הלוואה בצ'קים מיועדת לך אם אינך מעוניין ליטול הלוואה דרך הבנק בדרך המקובלת או אם אתה מוגבל מבחינת אשראי בבנק. מדובר בדרך כלל בהלוואות בנפח קטן יותר לצרכים מידיים ולא לסכומים גבוהים מאד. זה יכול לעזור לך לסגור חוב קטן או לרכוש מוצר חשוב שיכול למנף לך את העסק בצורה משמעותית.

האם כל הלוואה היא מסוכנת?

אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא ששוק ההלוואות החוץ בנקאיות הוא שוק בעייתי. יש המכנים אותו שוק אפור. אז נכון, יש לא מעט גורמים מפוקפקים בענף ההלוואות וצריך להיות זהירים, אך עדיין אין זו הכללה. הגיע הזמן להתייחס אחרת לשוק ההלוואות הפרטיות. קבלת הלוואות בצ'קים או הלוואות בכל צורה אחרת מגוף שאינו הבנק זו לא בהכרח פעולה חסרת אחריות. גופים אחראיים שקיבלו מבנק ישראל אישור למתן הלוואות עוסקים בתחום הזה ובמקרים רבים אף נותנים שירותים מהירים יותר ועדיפים על הבנק.

הלוואות בצ'קים – איך זה עובד?

אז כדי שהפעולה תתבצע, כל שנדרש ממך הוא פנקס צ'קים איתו תוכל להחזיר את התשלומים וחשבון בנק שמאפשר לך את זה. החזר של הלוואות בצ'קים מתבצע בצורה דומה להחזרת הלוואות רגילות. בכל חודש אתה מחויב בסכום מסוים בתוספת הריבית שנקבעה במעמד נטילת ההלוואה. במקום שההלוואה תתבצע בהוראת קבע או דרך כרטיס אשראי, ההלוואה מתבצעת על בסיס פדיון צ'קים. זה כל ההבדל.

מה ההבדל בין הבנק לגופים החיצוניים?

בשונה מהבנק, לגופים החיצוניים יש תנאים נוחים יותר ללקיחת ההלוואה. לא תתחייב להעמיד בטחונות וערבים כמו שהבנק דורש, אך כן תחויב להחזיר את ההלוואה עם ריבית מעט גבוהה יותר ביחס לבנק. הסיבה היא שההלוואה שניתנת לך ניתנת בהליך יחסית חריג והגוף הפיננסי שנותן לך את ההלוואה לוקח עליו סיכון גבוה יותר.

פריסת התשלומים בהלוואות בצ'קים

נשאלת לא פעם השאלה האם ישנו הבדל בפריסת התשלומים בין הלוואה בצ'קים להלוואות רגילות. אם כן, כאמור, למעט הדרך בה מתבצע החזר ההלוואה (מבוסס על צ'קים), השיטה זהה. כלומר, אם תבחר לחלק את החזר ההלוואה לתשלומים רבים יותר תאלץ לשלם ריבית גבוהה יותר לגוף המלווה, ובמידה ותוכל לשאת בנטל בפריסת תשלומים מהירה, כך גם יקטן נפח הריבית. במילים אחרות הכל תלוי ביכולותיך ובמצבך הכלכלי.

אם אתה מעוניין לקבל פרטים נוספים אודות לקיחת הלוואות בתנאים מצויינים לכל מטרה, צור קשר בהקדם בכדי לקבל יעוץ מתאים למקרה האישי שלך.

הלוואות לשכירים – מידע נוסף